درباره ما ۱۳۹۶-۳-۱۱ ۱۲:۱۲:۲۳ +۰۰:۰۰

رسالت ما، اعزام دانش‌جویان به خارج از کشور برای بهره‌مندی از آینده‌ای درخشان‌تر است.

این مجموعه فعالیت خود را در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور در سال ۱۳۷۶ آغاز نمودو سپس در سال ۱۳۸۳ تحت عنوان موسسه دانش پویان آریا با شماره ثبت ۱۷۳۹۵ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسید. این موسسه سپس در تاریخ ۲/۶/۱۳۸۴ موفق به اخذ مجوز از وزارت علوم،تحقیقات و فناوری گردید.

خدمات موسسه دانش پویان آریا:

۱- مشاوره رایگان تحصیلی به صورت تلفنی و حضوری در دفتر اعزام دانشجو دانش پویان آریا

۲- اخذ پذیرش تحصیلی در تمامی مقاطع تحصیلی ( دبیرستان ، پیش دانشگاهی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ) در کلیه رشته های پزشکی ، مهندسی ، علوم انسانی و علوم پایه در اعزام دانشجو دانش پویان آریا انجام می گیرد .

۳- مشاوره اخذ روادید تحصیلی : اعزام دانشجو دانش پویان آریا با در نظر گرفتن کلیه شرایط سنی ، اقتصادی-اجتماعی و تحصیلی داوطلبان به آنها کمک می کند تا بتوانند با استفاده از حداکثر پتانسیل خود و به بهترین شکل ، پرونده درخواست روادید تحصیلی خود را در سفارتخانه کشور موردنظر تشکیل دهند و با حداقل خطا روادید تحصیلی خود را دریافت نمایند.

۴- خدمات ترانسفر : اعزام دانشجو دانش پویان آریا در صورت درخواست دانشجو هماهنگی خدمات ترانسفر فرودگاهی را برای ورود دانشجو به کشور مورد نظر انجام خواهد داد

۵- خدمات کرایه مسکن دانشجویی : اعزام دانشجو دانش پویان آریا در صورت درخواست دانشجو کلیه خدمات مسکن دانشجویی را انجام خواهد داد .

۶- اعزام دانشجو دانش پویان آریا خدمات آشنایی دانشجو با محیط پیرامون محل تحصیل خود را به درخواست دانشجو ارائه خواهد کرد .

شایان ذکر است زمینه فعالیت موسسه دانش پویان آریا بر اساس مجوز اخذ شده از وزارت علوم کشور مجارستان می باشد .

ما بر هدف خود که تعالی بیشتر دانشجویان است، مصمم هستیم!

ما اینجا هستیم تا به شما در ساختن آینده تحصیلی و شغلی‌تان کمک کنیم.

پس برای درخواست مشاوره، درنگ نکنید!

همین حالا درخواست دهید